Blog

Festiwal Kariery

Festiwal kariery 2

W ramach projektu pn” wsparcie kompetencji na starcie” uczestniczyliśmy w Festiwalu Kariery zorganizowanym w Centrum Wystawienniczo- Kongresywnym w Opolu.

Z uwagi na dynamiczny rozwój, wprowadzanie nowych usług, produktów, technologii i rozwiązań permanentnie poszukujemy pracowników w związku z czym regularnie uczestniczymy w targach pracy, festiwalach kariery oraz spotkaniach z kołami naukowymi Politechniki Opolskiej, zachęcając zdolnych i pełnych pasji studentów do rekrutowania na wolne stanowiska pracy w naszej firmie.

W ASKLI zatrudnienie znalazło wielu studentów, których pierwszy kontakt miał miejsce podczas odbywania praktyk lub staży.

Wierzymy w młodych inżynierów, którzy są pasjonatami nowoczesnych technologii i dajemy im możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

W trosce o poprawę jakości naszych produktów utworzyliśmy w naszej firmie laboratorium pomiarowe wyposażone w ramię pomiarowe FaroArm.

Wszystkie części poddawane obróbce mechanicznej podlegają weryfikacji jakości poprzez kontrolę 3D, porównanie z modelem CAD czy analizie geometrii.

Dzięki gromadzeniu i analizowaniu wyników i danych z pomiarów wzrasta poziom dokładności wykonywanych detali przy jednoczesnym wzroście wydajności.

Festiwal kariery

Copyright 2016 ASKLA. All rights resereved. Strona wykonana przez WEB-VISION.PL.