O nas

O firmie

Wyznaczamy kierunek działania na zorientowane na przyszłość rozwiązania w zakresie automatyzacji produkcji.

Już od 25 lat opracowujemy rozwiązania technologiczne i produkujemy urządzenia, maszyny oraz linie produkcyjne dla przemysłu. Oferujemy kompleksowe rozwiązania: od koncepcji, poprzez projekt i jego realizację, do uruchomienia, optymalizacji procesu produkcyjnego oraz dostawy systemu po prace konserwacyjne i serwisowe. Dbamy o wysokie standardy w zakresie bezpieczeństwa, trwałości i jakości. Skuteczność, innowacyjność i kompleksowość to główna idea naszej oferty dla klientów z kraju ze świata.

Jak pracujemy?

Co to jest automatyka i robotyka w praktyce?

To nowoczesne systemy, pomagające zoptymalizować pracę w wielu światowych branżach. Czy automatyka i robotyka jest trudna do wdrożenia? W ASKLA kierujemy się skutecznością i innowacyjnością w kompleksowy sposób. Rozwiązania ASKLA umożliwiają zmniejszenie obsługi oraz kosztów produkcji przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności. Krok milowy w rozwoju twojej firmy to kolejny projekt, zrodzony z pasji, poparty 25-letnim doświadczeniem w branży. Firma ASKLA pomoże ci od koncepcji, przez projekt i realizację, po montaż i optymalizację oraz prace konserwacyjne i serwisowe w każdym miejscu na świecie.

 • Koncepcja

  My nie zastanawiamy się, czy można to zrobić, ale jak to zrobić!

  W ścisłej współpracy z klientem ASKLA zaproponuje rozwiązania najlepsze pod względem technologicznym jak i ekonomicznym. Nad koncepcją pracuje zespół specjalistów ASKLA, który jest odpowiedzialny za projektowanie maszyn, planowanie przebiegu linii technologicznych oraz optymalizację procesów produkcyjnych. Aby ułatwić komunikację, na wszystkich etapach projektu do dyspozycji klienta jest Inżynier projektu, który udziela wszelkich potrzebnych informacji.

 • Produkcja

  W ASKLA korzystamy z nowoczesnego i rozbudowanego parku maszynowego.

  Innowacyjne techniki obróbki oraz wysoko wykwalifikowani pracownicy zapewniają wysoki standard produkcji komponentów oraz podzespołów.

 • Montaż

  Nasz zespół montażystów to wykwalifikowani specjaliści.

  Wcześniej zaplanowane prace montażowe pozwalają na sprawną ich realizację w siedzibie firmy jak również u klienta. Pomyślny odbiór wewnętrzny daje zielone światło do przygotowań linii produkcyjnej czy maszyny do transportu. Montaż odbywający się już w siedzibie klienta realizowany jest wg wcześniej ustalonego planu i w możliwie jak najkrótszym czasie.

 • Testy

  Skąd wiemy, że rozwiązania proponowane przez ASKLA są niezawodne? Testujemy je!

  Już podczas montażu sprawdzane są kolejne elementy pod względem funkcjonalności. Po zakończeniu montażu podzespołów kolejny raz testowana jest prawidłowość wszystkich funkcji i procesów systemu przez wykwalifikowanych pracowników firmy ASKLA. Następnie uruchamiana jest próbna produkcja.

 • Zdalne uruchomienie

  W ASKLA wiemy, że czas jest cenny!

  Stworzony przez nas system uruchamiany jest wstępnie na modelu wirtualnym. W rezultacie aktywacja maszyn i urządzeń jest szybka i niezwodna. Ostateczne uruchomienie następuje już w siedzibie klienta.

 • Serwis

  Zespół ASKLA chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem, aby korzystanie z innowacyjnych systemów skutecznie wspierało branże przemysłowe, budowlane, motoryzacyjne i inne.

  Częścią pracy firmy ASKLA jest kompleksowe szkolenie w zakresie obsługi i niezbędnej dla użytkownika konserwacji urządzeń podczas uruchomienia u klienta. ASKLA gwarantuje również prace serwisowe i konserwacyjne, doradztwo, pomoc w nagłych sytuacjach oraz dostawę części zamiennych.